Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/1266

Obowiązki:

rejestracja dokumentów źródłowych w programie księgowym Optima i ich analiza pod kątem zasadności, przeliczanie podatków PIT, VAT i przygotowywanie deklaracji, znajomość KPIR albo Księga Handlowa, obsługa klienta od otrzymania dokumentów po rozliczenie miesięczne z podatków, kontakt z klientem

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • dyspozycyjność
  • organizowanie własnej pracy
  • dobre relacje z klientami

Wykształcenie:

  • średnie branżowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • umiejętność praktycznego stosowania przepisów w zakresie rachunkowości i prawa podatkowego, znajomość programu księgowego Optima, samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania

Miejsce pracy: 75-135 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: praca w godz. 07:30-15:30, I UMOWA NA OKRES PRÓBNY 3 MIESIĄCE, PÓŹNIEJ CZAS OKREŚLONY

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy