Samodzielny księgowy

Langowski Shipping

Gdynia, pomorskie

LANGOWSKI SHIPPING Halina Langowska, firma z wieloletnim doświadczeniem w branży TSL, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Od: Langowski Shipping
Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska pracy:

  • bieżące dekretowanie i wprowadzanie dokumentów do programu księgowego;
  • kontrola i uzgadnianie kont KG
  • księgowanie i wyliczenia: rezerw, wyceny walutowej, rozliczeń międzyokresowych kosztów, ŚT, WNiP itp.
  • uzgadnianie rejestrów do deklaracji VAT i kont KG, oraz przygotowanie danych i sporządzanie sprawozdawczości do GUS i NBP
  • przygotowanie danych do rozliczenia podatku dochodowego
  • aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych i innych raportów na potrzeby audytorów i Zarządu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse, rachunkowość, ekonomia
  • minimum 2-letnie doświadczenia w pracy na takim stanowisku
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości oraz praktyczna znajomość przepisów podatkowych
  • znajomość obsługi programów finansowo-księgowych (mile widziana będzie znajomość programu Optima), MS Office i Excel
  • odpowiedzialność, samodzielność oraz organizacja czasu pracy
  • umiejętności: analityczne, hierarchizowania zadań i celów
  • zdolności interpersonalne

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole współpracowników
  • opiekę medyczną w sieci placówek prywatnych i pakiety sportowe

CV prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj".

W związku z obowiązywaniem od dnia 25 maja 2018 r. RODO przed wysłaniem do nas CV prosimy o zapoznanie się z treścią klauzuli informacyjnej znajdującej się na stronie: langowski.eu/pl/kariera oraz o zamieszczenie w CV oświadczenia o treści znajdującej się na stronie: langowski.eu/pl/kariera

Informujemy, że otrzymane CV, które nie będą zawierały ww. oświadczenia nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.