Samodzielny księgowy

Aidem Media Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Aidem Media Sp. z o.o. to polski wydawca, który od 1997 tworzy najwyższej jakości gry video na rynek polski i światowy. Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • bieżący monitoring rozrachunków z kontrahentami,
  • przygotowywanie zestawień i raportów w oparciu o zapisy na kontach księgowych,
  • kontrola i uzgadnianie kont,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • księgowanie spółek zagranicznych,
  • czynny udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych oraz kontrolach podatkowych,

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia zawodowego w pracy na stanowisku Księgowego,
  • znajomości przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości,
  • znajomości obsługi komputera MS Office (Excel. Word, Outlook),
  • umiejętność sporządzania sprawozdania finansowego,
  • rzetelność, odpowiedzialność i terminowość,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • znajomość MSR,
  • certyfikat Ministra Finansów będzie znaczącym atutem,
  • mile widziane doświadczenie w branży gier.

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie cv poprzez kliknięcie w przycisk „Aplikuj”.

Prezentacja firmy

Aidem Media Sp. z o.o. to polski wydawca, który od 1997 tworzy gry mobil... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa, Praca Finanse, Praca Biuro / Dokumentacja