Samodzielny Księgowy

Gi Group Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:
• księgowanie faktur i innych dokumentów w systemie finansowo-księgowym
• kompletowanie i prowadzenie dokumentów kadrowych, płacowych oraz rozliczeń ZUS
• przygotowywanie sprawozdań finansowych, sporządzanie deklaracji i rozliczeń podatkowych
• obsługa klientów biura

Wymagania:
• co najmniej roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku księgowej/księgowego (atutem będzie doświadczenie w pracy biurze rachunkowym)
• praktyczna i teoretyczna wiedza na temat zagadnień finansowo-księgowych, podatków oraz znajomość ustawy o rachunkowości
• wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, dokładność i skrupulatność
• znajomość aktualnych przepisów prawa podatkowego oraz przepisów dotyczących kadr i płac
• wysoka kultura osobista, zdolność rozwiązywania problemów oraz umiejętności organizacyjne
• znajomość języka angielskiego mile widziane

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• pakiet szkoleń doskonalących kompetencje zawodowe
• rozwój zawodowy w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie o dużym potencjale
• zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w przyjaznej atmosferze
• stałe wynagrodzenie, pakiet premiowy oraz liczne dodatki
• opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.