Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- współudział w prowadzeniu księgowości spółki prawa handlowego, w szczególności:
- dekretacja i wprowadzanie do systemu dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
- weryfikacja poprawności zaksięgowanych danych oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
- rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych,
- prowadzenie ewidencji środków trwałych,
- analiza i uzgadnianie kont księgowych,
- sporządzanie sprawozdań zewnętrznych: GUS.

Wymagania

Od Kandydatki/Kandydata oczekujemy:

- wykształcenia wyższego ekonomicznego,
- minimum 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku – warunek konieczny,
- znajomości przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości,
- analitycznego myślenia, terminowości,
- dyspozycyjności.

Oferujemy:
- atrakcyjną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- niezbędne narzędzia oraz wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy.

Złożonych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji w ZM Henryk Kania S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926)

Prezentacja firmy

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. - to jedne z większych masarni n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse