Samodzielny księgowy w firmie transportowej! - Zduńska Wola

Agencja Zatrudnienia KS Service

Zduńska Wola, łódzkie

Miejsce pracy: Zduńska Wola
Zakres zadań na stanowisku:
  • prowadzenie pełnej księgowości spółki
  • przygotowywanie sprawozdań
  • prowadzenie dokumentacji
  • sporządzanie raportów

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:
  • doświadczenie na stanowisku Księgowej/ Księgowego
  • wykształcenie wyższe (rachunkowość/ekonomia i pokrewne) i wiedza z zakresu finansów
  • znajomość programu Rewizor Insert

Zapewniamy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie z branży TSL
  • wysokie wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia kandydata
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Benefity:
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • Międzynarodowa Firma
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.