Samodzielny Księgowy / Team Leader

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla mojego Klienta, grupy kapitałowej zarządzającej funduszami inwestycyjnymi - nieruchomości komercyjne, poszukujemy kandydata na stanowisko Samodzielnego Księgowego / Samodzielnej Księgowej z doświadczeniem w zarządzaniu niewielkim zespołem. Dynamiczny postęp oraz szybkość rozwoju firmy zaowocowała wieloma nieruchomościami należącymi do funduszu - w Polsce jak i za granicą.

Miejsce pracy: Warszawa (centrum - na lini metra)

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość przepisów rachunkowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)
  • Bardzo dobra znajomość MS Office - Excel
  • Umiejętność kalkulacji podatku odroczonego
  • Praktyczna biegłość sporządzania rachunku przepływów pieniężnych
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu niewielkim zespołem (2-3 osoby)
  • Mile widziana znajomość programu Symfonia
  • Mile widziana znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości
  • Ceniona znajomość zagadnień związanych z wynajmem nieruchomości

Codzienne wyzwania:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek
  • Sporządzanie deklaraji CIT oraz VAT
  • Przygotowanie sprawozdań finansowych zgodnie z polskimi przepisami o rachunkowości
  • Przygotowanie raportów na potrzeby zarządów oraz instytucji zewnętrznych
  • Sporządanie sprawozdań dla NBP, GUS oraz innych instytucji
  • Bieżąca kontrola rozrachunków oraz przygotowywanie budżetów

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wyśmienitą lokalizację biura
  • Benefity - Pakiet medyczny (premium)
  • Bonus roczny uzależniony od efektów pracy i zaangażowania
  • Szansę rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe doktoranckie
Branża / kategoria:
Praca Finanse