Samodzielny Księgowy/Specjalista ds. Finansowych

Sages Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Sages sp. z o.o.  - dynamicznie rozwijająca się firma z branży IT specjalizująca się w szkoleniach i usługach doradczych, działająca od 10 lat, z siedzibą w Warszawie poszukuje zaangażowanej i odpowiedzialnej osoby  na stanowisko Samodzielny Księgowy/Specjalista ds Finansowych. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za księgowość w firmie oraz rozliczenia projektów i przedsięwzięć firmy. Osoba będzie podlegała Dyrektorowi Finansowemu.

Zakres obowiązków:

  • Uczestniczenie w kształtowaniu procesów finansowo - księgowych w firmie.
  • Współpraca z biurem rachunkowym w zakresie obsługi księgowej firmy, w perspektywie czasu  prowadzenie pełnej księgowości firmy
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów finansowych wewnątrz firmy
  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem merytorycznym,
  • Dekretowanie i wstępne księgowanie faktur kosztowych, z uwzględnieniem poprawnej klasyfikacji VAT
  • Prowadzenie rozliczeń z dostawcami, wykonywanie przelewów
  • Kontrola należności od klientów
  • Rozliczanie projektów realizowanych przez firmę
  • Naliczanie prowizji działu handlowego
  • sporządzanie uchwał ze Zgromadzeń Wspólników
  • sporządzanie zestawień finansowych na potrzeby Zarządu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, związane z ekonomią, rachunkowością lub pokrewnym,
  • Doskonałe obycie z komputerem, min. znajomość programów komputerowych z pakietu MS Office, Google Docs
  • Znajomość programów księgowych, mile widziany RAKS
  • Biegłość w posługiwaniu się narzędziem Excel
  • Umiejętność i chęć uczenia się
  • Język angielski na poziomie B2
  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości, we wszystkich jej aspektach
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość polskich standardów rachunkowości oraz przepisów podatkowych
  • Możliwość uzyskania pisemnych lub telefonicznych referencji od poprzedniego pracodawcy
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Dobra organizacja warsztatu i czasu pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Zaangażowanie, sumienność i odpowiedzialność

Oprócz spełnienia wymagań w zakresie wiedzy i umiejętności ogromną uwagę przywiązujemy do aspektów ogólnoludzkich. Szukamy osób, które są pozytywne, mają autentyczne zainteresowania pozazawodowe, są chętne współtworzyć kulturę organizacyjną.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie  rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji
  • Dobrą atmosferę pracy w gronie sympatycznych, energicznych ludzi w samym centrum Warszawy
  • Dużą niezależność w organizacji własnego stanowiska
  • Szansę na rozwój wraz z rozwojem firmy
  • Pakiet medyczny

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Sages sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 62c zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Sages sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Nowogrodzka 62c. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm szkoleniowych w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja biurowa, Praca Bankowość