Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

Henrik Hansen Sp. z.o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma transportowa z duńskim kapitałem poszukuje osoby na stanowisko Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa. Podstawowym obowiązkiem kandydata będzie prowadzenie pełnej księgowości spółki, a także opracowywanie danych i analiz na potrzeby centrali.

Zakres obowiązków:

- aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych i raportów na potrzeby centrali;

- księgowanie dokumentów;

- prowadzenie prawidłowej ewidencji rezerw i rozliczeń międzyokresowych;

- uzgodnienie sald z dostawcami, odbiorcami oraz sald międzygrupowych;

- przygotowywanie deklaracji oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;

- sporządzanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej;

- reprezentacja spółki przed urzędami i instytucjami (US, ZUS, GUS) oraz kontrahentami w kwestiach księgowych i podatkowych oraz kadrowo-płacowych.

Wymagania

- min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

- wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia)

- doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości;

- znajomość Microsoft Dynamics NAV – warunek konieczny;

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny;

- umiejętność kierowania małym zespołem;

- gotowość do wyjazdów służbowych do Danii;

- doświadczenie w firmie transportowej będzie dodatkowym atutem;

- prawo jazdy kat. B – mile widziane.

Prezentacja firmy

Henrik Hansen Sp. z o.o., ships containers everywhere in Northern Europe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców