Samodzielny Księgowy/Samodzielna Księgowa

Perfect Consulting

Gdynia, 81-336, pomorskie

Opis stanowiska pracy

• sporządzanie bilansu zysków i strat

• księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.

• prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej

• przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych

• przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych

• dekretacja i księgowanie dokumentów

• współpraca z instytucjami zewnętrznymi tj. ZUS, US, NBP, GUS

• współpraca z innymi działami organizacji w zakresie księgowości

• prowadzenie procedur księgowych i dokumentacji księgowej

Wymagania

• wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość)

• min 3 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• znajomość programów księgowych - mile widziany Comarch XL

• praktyczna znajomość MS Office (głównie MS Excel)

• znajomość aktualnych przepisów

• dokładność, sumienność, rzetelność

• dobra organizacja pracy, terminowość

• znajomość branży TSL - mile widziana

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
multisport, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa