Samodzielny Księgowy - Mysiadło obok Piaseczna przy Puławskiej

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, firmy z branży Automotive, poszukuje Kandydatów na stanowisko Samodzielna/y Księgowa/y

Dołączysz do wewnętrznego działu księgowego, który obecnie jest budowany i będzie współpracował z Finance Managerem oraz zewnętrznym biurem księgowym, tak aby docelowo w ciągu 2 lat przejąc księgi do wewnątrz.

Jeżeli chcesz pracować na pełnej księgowości, bez wycinkowej pracy, to ten projekt jest dla Ciebie

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Samodzielność w księgowaniu zdarzeń gospodarczych(koszty, zakupy, sprzedaż)
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych VAT oraz CIT
  • Przygotowanie sprawozdania finansowego (Bilans, Rzis)
  • Dekretacja oraz księgowanie dokumentów
  • Przygotowywanie przelewów bankowych oraz ich księgowanie
  • Uzgadnianie kont księgowych
  • Prowadzenie obiegu dokumentów
  • Rozliczenia pracownicze oraz pomoc w ich księgowaniu
  • Udział w cyklicznych zamknięciach miesiąca

Profil kandydata

  • Mile widziane doświadczenie w biurach rachunkowych oraz prowadzenie spółek od A do Z
  • Wykształcenie wyższe (finanse/ekonomia/rachunkowość)
  • Doświadczenie minimum 2 lata podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie minimum B1

Oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie która jest stabilna finansowo
  • Uczestniczenie w rozwoju działu finansowo/księgowego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Klarowne cele możliwe do osiągnięcia
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page