Samodzielny Księgowy/Księgowa

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, firmy produkującej odzież, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. podatków. Jeżeli posiadasz doświadczenie w cenach transferowych i podatku CIT to czytaj dalej!

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

Praca związana jest przede wszystkim z cenami transferowymi i podatkiem CIT.

  • księgowanie dokumentów zakupu, list płac, różnic kursowych,
  • rozliczanie, analiza, uzgadnianie kont księgowych, rozrachunków oraz magazynu
  • kontrola formalna, merytoryczna i rachunkowa dowodów księgowych ( w szczególności w zakresie działań IT, EC, marketingu)
  • weryfikacja danych w systemie księgowym w zakresie procesu zamknięcia okresu sprawozdawczego
  • przygotowanie i kontrola dokumentacji pod kątem podatku u źródła
  • sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, IFTR, PIT-8AR, podatek od nieruchomości
  • sporządzanie sprawozdań GUS
  • sporządzanie Sprawozdania o terminach zapłaty w transakcjach handlowych
  • przygotowanie dokumentacji dotyczącej cen transferowych (umiejętność będzie dodatkowym atutem)

Profil kandydata

  • min. 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku
  • znajomości przepisów z zakresu CIT i cen transferowych - warunek konieczny
  • znajomości programu Microsoft Office oraz Excel
  • wykształcenia wyższego
  • dobrej organizacji pracy, sumienności, odpowiedzialności

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość pracy hybrydowej - wybierasz 1 dzień w tygodniu, kiedy pracujesz z domu
  • Możliwość rozpoczynania pracy między 7:00 a 9:00
  • Karta multisport
  • Rabaty na firmowe produkty
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page