Samodzielny ksiegowy/ksiegowa

Biuro Rachunkowe CONSEIL

opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

• prowadzenie podatkowych książek przychodów i rozchodów oraz pomoc przy ksiągach rachunkowych
• kontrola kompletności dokumentów przekazywanych przez klientów biura
• weryfikacja dokumentów księgowych i bieżące księgowanie
• obliczanie zaliczek dot. podatku dochodowego oraz podatku VAT
• sporządzanie deklaracji VAT oraz plików JPK
• pomoc przy sporządzeniu sprawozdań

Oferujemy:

• pracę w obsłudze różnorodnych branż,
• zatrudnienie w ramach umowy o pracę
• przyjazną i niekorporacyjną atmosferę pracy w młodym i sympatycznym zespole
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Wymagania

• minimum średniego wykształcenia
• minimum 2 letniego doświadczenia na stanowisku księgowym lub ukończenia
kursu księgowego II stopnia
• praktycznej znajomości zagadnień księgowych i przepisów podatkowych
• umiejętności bezpośredniej współpracy z klientem,
• umiejętności analitycznego myślenia,
• dobrej organizacji pracy
• mile widziana umiejętność naliczania wynagrodzeń i rozliczeń zus

Prezentacja firmy

branża rachunkowa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse