Samodzielny księgowy / księgowa

Firma Wanicki Sp. z.o.o

Mogilany, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Wanicki jest autoryzowanym dealerem pojazdów ciężarowych oraz osobowych. Mamy 25-letnie doświadczenie w branży oraz 7 oddziałów zlokalizowanych w południowej w Polsce.  Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: Mogilany , Myślenicka 19

Region: małopolskie

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej księgowości
  • Koordynowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi i podatkowymi aspektami działalności firmy z zachowaniem zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych
  • Zapewnienie poprawności w programie finansowo-księgowym
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych
  • Prowadzenie kadr
  • Sporządzanie list płac
  • Nadzór nad terminowym spływem należności oraz kontrola kont rozrachunkowych
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa i procedur
  • Kontrola poprawności obiegu dokumentów w firmie

Wymagania:

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość wszystkich zagadnień dotyczących prowadzenia pełnej księgowości
  • Znajomość prawa podatkowego, zasad rachunkowości oraz prawa bilansowego
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w tym programów księgowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie, dokładność, odpowiedzialność, skrupulatność

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Samodzielne stanowisko
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Prezentacja firmy

Firma „Wanicki” powstała w 1991 roku jako przedsiębiorstwo oferujące głó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse