Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko Samodzielny Księgowy / Księgowa - niezależne stanowisko pracy w Biurze Rachunkowym Kancelarii Biegłych Rewidentów DORFIN w Bytomiu

Więcej o firmie na stronie:

www.kbr-dorfin.pl

Zakres obowiązków

• samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych
• samodzielne prowadzenie książek przychodów i rozchodów
• znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych osób fizycznych i spółek
• sporządzanie sprawozdań finansowych
• sporządzanie deklaracji podatkowych
• sporządzanie sprawozdań statystycznych
• utrzymywanie stałej współpracy z firmami i klientami biura

Wymagania

• doświadczenie zawodowe

• znajomość obsługi arkusza kalkulacyjnego Excel

• zdolność komunikacji w zespole i z klientami

• umiejętność zarządzania swoim czasem pracy

• samodzielność w realizacji zadań

Mile widziane

• znajomość programu finansowo-księgowego Symfonia oraz kadry i płace Symfonia

• prowadzenie obsługi płacowej klientów

• prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

• pracę na pełen etat w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• atrakcyjne warunki zatrudnienia

• otwarte i wspierające środowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

Prezentacja firmy

Firma KBR DORFIN Sp. z o.o. od przeszło 10 lat świadczy usługi badania s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa