Samodzielny księgowy / księgowa - biuro rachunkowe - angielski / hiszpański

Asesores Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA

  • Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości dla klientów biura.
  • Stały kontakt z klientami, w j. polskim lub angielskim lub hiszpańskim.
  • Przygotowywanie dwujęzycznych sprawozdań finansowych dla spółek prawa polskiego.
  • Przygotowanie księgowań, raportów i sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat).
  • Bieżący kontakt z klientem.

OFERUJEMY

  • Pracę zdalną,
  • Kilkudziesięcioosobowy zespół w biurach w Warszawie, Krakowie i Rzeszowie. Miesce pracy: Rzeszów, ul. Moniuszki 8
  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Kontakt z językiem angielskim / hiszpańskim,
  • Finansowane kursy językowe w godzinach pracy,
  • Dodatkowe dni wolne w Wigilię, Sylwestra i Wielki Piątek,
  • Dodatkowe 10 dni urlopu ponad limit KP,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Duże możliwości rozwoju,
  • Dostęp do szkoleń Krajowej Izby Doradców Podatkowych,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Rozszerzony pakiet medyczny dla całej rodziny,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Kartę Multisport,
  • Bezpłatną literaturę branżową,
  • Szkolenia finansowane przez pracodawcę,
  • Dopuszczamy możliwość rozpoczęcia okresu zatrudnienia od pracy w niepełnym wymiarze godzin.

Wymagania

WYMAGANIA

  • Co najmniej pięcioletnie doświadczenie w księgowości,
  • Doświadczenie w przygotowywaniu sprawozdań finansowych,
  • Znajomość programu Comarch Optima,
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego umożliwiająca swobodny kontakt z klientem będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość przepisów podatkowych i zasad rachunkowości,
  • Samodzielność, sumienność, rzetelność, terminowość i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,

Prezentacja firmy

Asesores sp. z o.o. sp.k. jest biurem świadczącym kompleksowe usługi dla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak: premia roczna, luxmed, ubezpieczenie grupowe, multisport, kursy językowe, dodatkowe dni urlopu
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca BPO / outsourcing, Praca Finanse