Samodzielny Księgowy ds. Podatków Strefowych

HRK S.A.

Wroclaw, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy produckyjnej z Wrocławia, poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

Samodzielny Księgowy ds. Podatków StrefowychMiejsce pracy: Wroclaw

Zadania:

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych;
  • Księgowanie faktur kosztowych oraz weryfikacja dokumentów księgowych;
  • Udział w procesach zamknięcia miesiąca i roku;
  • Sporządzanie raportów i bilansów na potrzeby firmy;
  • Udział w implementacji systemu księgowego;
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Min. 4-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku w firmie o profilu produkcyjnym;
  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, rachunkowo-finansowym lub pokrewnym;
  • Bardzo dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych, w tym znajomość przepisów dotyczących SSE;
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu bardzo dobrym;
  • Wysokie umiejętności analityczne.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stale rozwijającej się, międzynarodowej firmie produkcyjnej;
  • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta MulitSport, szkolenia, nauka języków);
  • Wynagrodzenie podstawowe wraz z premią uznaniową;
  • Możliwości rozwoju.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.