Opis stanowiska pracy

MIEJSCE PRACY WADOWICE

WYMAGANIA:

  • doświadczenie: co najmniej 4 lata pracy w księgowości
  • wykształcenie: wyższe ekonomiczne - preferowane finanse, rachunkowość, ekonomia
  • wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu rachunkowości i podatków
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość sprawozdań finansowych zgodnie z PSR i MSR (mile widziane)
  • odpowiedzialność
  • dokładność i staranność

ZAKRES OBOWIAZKÓW:

  • dekretowanie i księgowanie faktur kosztowych
  • merytoryczne kwalifikowanie dokumentów do odpowiednich kategorii kosztowych i podatkowych
  • księgowanie rezerw na koszty
  • uzgadnianie sald księgi głównej
  • rozliczanie delegacji

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku
  • ciekawą i pełna wyzwań pracę
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • przyjazną atmosferę pracy

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa