SAMODZIELNY HEADHUNTER/ FREELANCER HR (k/m)

Dako Job Center

Polska / Home Office, śląskie

Dako Job Center Dako Job Center
Firma Dako Job Center z Gliwic (Nr Agencji 25369)
pilnie poszukuje:

Miejsce pracy: Polska / Home Office

Prężnie rozwijająca się AGENCJA PRACY BERYL JOB CENTER

(CERTYFIKAT do rejestracji podmiotów prowadzących agencje pracy o nr 23859)

z siedzibą w Opolu pilnie poszukuje:

Specjalizujemy się w leasingu pracowniczym dla wszystkich branż na terenie Niemiec. Równolegle współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami i poszukujemy specjalistów ds. personalnych w celu pozyskiwania pracowników z Polski i podtrzymywanie już istniejących kontaktów.

Miejsce pracy – POLSKA / HOME OFFICE

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Pozyskiwanie kandydatów różnymi dostępnymi kanałami

• Rekrutowanie personelu z obszaru Polski do pracy w Niemczech

• Wstępna weryfikacja i selekcja kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech

• Wybór i ocena kandydatów, pozyskiwanie personelu według zapotrzebowania oraz standardów Grupy BERYL JOB CENTER, planowanie personelu

• Weryfikacja kompetencji językowych i zawodowych kandydatów (według potrzeb)

• Aktywna rozbudowa bazy kandydatów i podtrzymywanie istniejących kontaktów

• Wprowadzanie ogłoszeń na popularne portale i giełdy

• Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych (telefonicznie i osobiście)

• Sporządzanie profili pracowników

• Umawianie na rozmowy kwalifikacyjne/ finalizacja umów

OFERUJEMY:

• Pracę u lidera rynku o stabilnej międzynarodowej pozycji

• Praca na stanowisku Freelancer’a

• Stałą współpracę

• Współpraca z młodym i ambitnym zespołem

• Elastyczny czas pracy

• Dobrą atmosferę pracy

• Nabycie doświadczenia w obsłudze klientów niemieckojęzycznych

• Praca zdalna

• Satysfakcjonujące wynagrodzenie

WYMAGANIA:

• Masz wykształcenie wyższe, minimum wykształcenie średnie

• 2-LETNIE doświadczenie w branży HR/ procesach rekrutacji

• Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

• Umiejętność dobrego nawiązywania kontaktu z ludźmi, komunikatywność w języku polskim, motywacja

• Pozytywne podejście, optymizm i energia

• Umiejętności organizacyjne, niezawodność

• Zaangażowanie i lojalność

• Gotowość do pracy, elastyczność

• Samodzielny i uporządkowany sposób pracy

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że udzielamy odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.