Samodzielny/a Księgowy/a

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, z międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko: Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa.

Informacje o kliencie

Międzynarodowa firma produkcyjna z branży elektronicznej, zlokalizowana w okolicy Wrocławia.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Rozliczanie nakładów na inwestycje
  • Naliczanie amortyzacji
  • Przygotowywanie deklaracji dot. podatku od nieruchomości i podatku rolnego
  • Przyporządkowywanie nakładów inwestycyjnych do zezwoleń strefowych
  • Księgowanie faktur inwestycyjnych, a także związanych z projektami klienckimi i wewnętrznymi
  • Współudział w rozliczaniu projektów inwestycyjnych (budowlanych i maszynowych) oraz toolingowych
  • Dekretowanie wybranych dokumentów księgowych oraz ich analiza pod kątem podatkowym
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby Zarządu oraz instytucji zewnętrznych (GUS, LSSE)

Profil kandydata

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w dziale księgowości w obszarze środków trwałych w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne
  • Dobra znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego
  • Podstawowa znajomość przepisów dot. stref ekonomicznych
  • Znajomość problematyki podatkowej związanej z transakcjami międzynarodowymi
  • Komunikatywność, rzetelność i dociekliwość, a także zaangażowanie w sprawy zawodowe
  • Znajomość SAP (moduł FI)

Oferujemy

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zgromadzonych kompetencji
  • System premiowy
  • Dofinansowanie wakacji
  • Dodatki i bony świąteczne
  • Opieka medyczna za 1 zł
  • Karta Multisport
  • Wyjazdy integracyjne
  • Pikniki rodzinne z wieloma atrakcjami
  • Dofinansowana stołówka
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Możliwość pracy home office raz w tygodniu
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page