Samodzielny/a Księgowy/a

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Naszym Klientem jest firma o globalnym zasięgu z wieloletnim doświadczeniem w branży Customer Service. Poszukujemy obecnie osoby na nowo powstałe stanowisko Samodzielnego Księgowego / Samodzielnej Ksiegowej.

Miejsce pracy: Warszawa (Mokotów)

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • Przygotowywanie i księgowanie dokumentów księgowych,
  • Nadzór nad współpracującymi asystentami,
  • Uzgodnienia i analiza kont księgowych,
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • Wystawianie i księgowanie faktur zakupowych, sprzedaży
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT),
  • Przygotowywanie raportów GUS oraz NBP
  • Wsparcie w przygotowaniu sprawozdań finansowych,
  • Kontakt z urzędami skarbowymi/bankami/GUS/NBP/audytorami.

Profil kandydata:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse / rachunkowość),
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość systemów finansowo-księgowych,
  • Wiedza z zakresu rachunkowości i podatków,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy z MS Office, w szczególności Excel,
  • Skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji,
  • Dobre umiejętności organizacyjne,
  • Aktywne podejmowanie zadań i umiejętność pracy w zespole,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w miłej atmosferze i wsparcie merytoryczne w ramach zespołu księgowego,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
  • Stałe godziny pracy,
  • Realny wpływ na ścieżkę kariery oraz szansę rozwoju i awansu,
  • Pakiet medyczny i karta Multisport,
  • Udział w szkoleniach i kursach językowych.
Devire Devire Devire Devire