Samodzielny/a Księgowy/a

WCG sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W wyniku rozwoju naszej firmy obecnie poszukujemy pracownika do biura rachunkowego na stanowisko:

Zakres odpowiedzialności na powyższym stanowisku jest następujący:

• księgowanie wszystkich rodzajów dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami (kpir oraz pełna księgowość),

bezpośredni kontakt z klientami zewnętrznymi biura,

• potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,

• wyliczanie zaliczek na CIT, PIT oraz podatku VAT,

przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby klientów,

• przygotowywanie i zarządzanie dokumentacją pracowniczną, przygotowywanie list płac oraz rozliczeń pracowniczych,

 • tworzenie procedur księgowych  i usprawnianie istniejących procesów,

Wymagania

Pragniemy zaoferować:

• uczciwe i transparentne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,

• przyjazną atmosferę w firmie, która sprzyja poszerzaniu kompetencji i rozwoju,

• elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenia, samozatrudnienie),

• pracę w centrum Warszawy,

• poszerzanie swoich umiejętności i możliwość zdobywania wiedzy w gronie profesjonalistów,

• praktyczną wiedzę w zakresie rachunkowości i prawa podatkowego,

 Profil Kandydata:

• wykształcenie wyższe o profilu finansowym,

• minimum roczne doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym (mile widziane),

• praktyczna znajomość prawa podatkowego oraz zasad rachunkowości,

• samodzielność przy wykonywaniu obowiązków,

• umiejętność obsługi komputera,  zaawansowana znajomość ms office,

• mile widziana znajomość RAKS SQL,

Prezentacja firmy

WCG sp. z o.o. jest prężenie działającą rodzinną firmą, która funkcjonuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa