Samodzielny/a Księgowy/a

Tax&Law Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Tax & Law Sp. z o.o. zajmująca się księgowością oraz obsługą prawną firm, poszukuj:

Umowa: umowa o pracę

Płaca brutto min: 5500,00 zł

Płaca brutto max: 7000,00 zł

Opis stanowiska:

  • samodzielne prowadzenie księgowości w zakresie KPiR i ksiąg rachunkowych
  • rozliczanie dokumentów księgowych,
  • kontrola dokumentów księgowych zgodnie z zasadami rachunkowości i przepisami podatkowymi,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, PIT, CIT inne podatki) oraz ich kontrola i weryfikacja,
  • sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych
  • przygotowywanie rozliczeń związanych z zamknięciem okresów obrachunkowych
  • praca w programie Comarch Optima ERP.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobrej znajomości i umiejętności praktycznego stosowania przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,
  • samodzielności, sumienności,
  • dobrej organizacji pracy, umożliwiającej terminowe wykonywanie zadań.

Oferujemy

  • lokalizację biura w centrum miasta
  • umowę o pracę
  • samodzielne stanowisko pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o zamieszczenie w CV następującego oświadczenia w sprawie zgody na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Tax & Law Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, dla potrzeb niezbędnych w celu realizacji procesu rekrutacji, do którego zgłosiłam/em swój udział, oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez tą spółkę."

Informujemy, że administratorem danych osobowych kandydatów jest Tax & Law Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Westerplatte 18, 31-033 Kraków .

Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne. Kandydat posiada prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w niniejszym ogłoszeniu, w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, o ile kandydat wyraził na to zgodę. Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa.

Prezentacja firmy

Spółka Tax & Law Sp. z o.o. świadczy kompleksową obsługę w obszarze ksi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
5 500PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse