Samodzielny/a Księgowy/a

Tax&Law Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Spółka Tax & Law Sp. z o.o.

zajmująca się księgowością oraz obsługą prawną firm, poszukuje:

Opis stanowiska:

  • praca w programie Comarch Optima ERP XL
  • sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych
  • umiejętność analizowania bilansu,
  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych i książki przychodów i rozchodów w pełnym zakresie wraz z terminowym zamknięciem miesiąca,

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość programu Comarch Optima ERP XL
  • doświadczenie w biurze rachunkowym minimum dwuletnie
  • znajomość zagadnień magazynowych i produkcyjnych

Oferujemy

  • lokalizację biura w centrum miasta
  • umowę o pracę
  • samodzielne stanowisko pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o zamieszczenie w CV następującego oświadczenia w sprawie zgody na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Tax & Law Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Prezentacja firmy

Spółka Tax & Law Sp. z o.o. świadczy kompleksową obsługę w obszarze ksi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse