Samodzielny/a Księgowy/a

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1124929

Dla naszego klienta, jednej z międzynarodowych firm świadczących usługi outsourcingowe z siedzibą w Katowicach, poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku Samodzielny/a Księgowy/a.

Opis stanowiska:

  • Obsługa pełnej księgowości w oparciu o przepisy polskie i US GAAP (pracując w biurze w Katowicach lub on-site w biurze klienta w Zawierciu).
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych i zamykaniem miesiąca rozliczeniowego.
  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych wg polskich przepisów.
  • Sporządzanie raportów i zestawień, analiza budżetów i ich planowanie.
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi.
  • Autoryzacja przelewów bankowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziana: ekonomia, finanse i rachunkowość).
  • 3 letnie (minimum) doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości.
  • Dobra znajomość prawa podatkowego, zasad rachunkowości oraz ustawy o VAT.
  • Dobra znajomość standardów US GAAP (warunek konieczny).
  • Doświadczenie w przygotowywaniu deklaracji podatkowych.
  • Doskonała organizacji pracy.

Oferujemy:

  • Zwrot kosztów dojazdu do biura
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową.
  • Benefity takie jak: prywatna opieka medyczna i karta multisport.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie.
  • Bezpłatne zajęcia Business English na terenie biura.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland