ManpowerGroup Sp. z o.o.

Samodzielny/a księgowy/a

Miejsce pracy: Grudziądz

Oferta:

  • Umowa o pracę w stabilnej firmie
  • Bardzo dobre wynagrodzenie
  • Samodzielność w prowadzeniu księgowości
  • Dobra atmosfera pracy

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako księgowy/a w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie średnie/wyższe
  • Dobra znajomość ustawy o rachunkowości oraz aktualnych przepisów podatkowych
  • Wysokie zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Doświadczenie w korzystaniu z systemów księgowych

Zadania:

  • Księgowanie dokumentów i ich kontrola pod względem formalnym i rachunkowym
  • Rozliczanie kosztów podstawowych w działalności produkcyjnej
  • Przestrzeganie wewnętrznych zasad i procedur rachunkowości
  • Przygotowywanie raportów według standardów firmy
  • Współpraca z przedstawicielami instytucji publicznych
  • Skuteczne wprowadzanie wszystkich nowych wymagań polskiego prawa finansowego i podatkowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials