Samodzielny/-a Księgowy/-a

JohnnyBros sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

- analiza należności (bieżący monitoring i dbanie o właściwy spływ należności)
- prowadzenie kadr i płac
- przygotowywanie raportów okresowych
- kontrola prawidłowego obiegu dokumentów
- współpraca z instytucjami zewnętrznymi
- nadzór nad prawidłowym przejęciem ksiąg rachunkowych z biura rachunkowego

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie (umowa o pracę/własna działalność)
- pracę na PEŁEN ETAT
- atrakcyjny system wynagrodzenia, PREMIE, NAGRODY
- BOGATY PAKIET świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka zdrowotna, karta
multisport, liczne wyjścia i wyjazdy integracyjne, kanapki, piłkarzyki, dofinansowania
do kursów hobbystycznych)
- kompleksowe SZKOLENIE stanowiskowe
- możliwość uczestniczenia w KURSACH, SZKOLENIACH, KONFERENCJACH
(także zagranicznych) jako gwarant stałego rozwoju zawodowego
- PŁATNY urlop regeneracyjny
- pracę w młodym, dynamicznym zespole
- DOSKONAŁĄ ATMOSFERĘ pracy (nie jesteśmy korporacją)

Wymagania

wykształcenie wyższe ekonomiczne - kierunek finanse, rachunkowość (ewentualnie pokrewne)
min. trzyletnie doświadczenie w pracy w księgowości (rozliczanie spółek z o.o.)
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
- znajomość prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości
- bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu kadr i płac
- bardzo dobra organizacja pracy
- łatwość w poruszaniu się w przestrzeni internetu oraz w obsłudze programów
komputerowych
- samodzielność w działaniu i umiejętność ustalania priorytetów oraz pracy pod presją
czasu
- zaangażowanie

Prezentacja firmy

JohnnyBros jest polską Spółką z o.o. z siedzibą w Gdańsku. Nasz międzyna... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa