Samodzielna/y Księgowa/y

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, dewelopera mieszkaniowego, poszukujemy osoby która będzie odpowiedzialna za prowadzenie pełnej księgowości wybranych projektów deweloperskich. Kluczowym aspektem jest posiadanie doświadczenia w obszarze deweloperskim / budowlanym (finanse / księgowość).

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest Polska spółka z sektora budowlanego.

Opis stanowiska

  • Pełna obsługa księgowa projektów deweloperskich w grupie
  • Księgowanie wszelkich zdarzeń gospodarczych
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, podatek u źródła, podatek odroczony itp.)
  • Sporządzanie sprawozdań fin. (rachunek wyników, bilans, przepływy pieniężne i inne)
  • Współpraca z audytem i instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP)
  • Przygotowywanie analiz oraz proponowanie usprawnień - optymalizacje podatkowe itp.
  • Obsługa kadrowo płacowa (do 10 osób)

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów - np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Podatki
  • Wymagane doświadczenie
  • Doświadczenie praktyczne w sporządzaniu sprawozdań fin. oraz deklaracjach podatkowych
  • Doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu spółek (pełna księgowość)
  • Język angielski na poziomie średnim

Oferujemy

  • Dogodna lokalizacja
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page