Samodzielna/y Księgowa/y

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, spółki z sektora nieruchomości, poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielnej Księgowej / Samodzielnego Księgowego na zastępstwo trwające 18 miesięcy, z ewentualną możliwością przedłużenia.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa organizacja z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi. Spółka ulokowana jest w centrum Warszawy. Kandydat będzie odpowiedzialny za prowadzenie pełnej księgowości wybranych spółek celowych. Poszukujemy osoby posiadających 3 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości spółek.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości wybranych spółek (nieruchomości komercyjne)
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT)
  • Kontrola i uzgodnienia zapisów na kontach księgowych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Księgowanie wszelkich zdarzeń gospodarczych
  • Kalkulacja rezerw kosztowych i przychodowych
  • Czynny udział raportowaniu zarządczym do Grupy

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Podatki lub ukończone kursy „Samodzielny księgowy bilansista", „Główny księgowy" w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce lub porównywalne
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości (doświadczenie w branży nieruchomości lub praca w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B1)
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel, znajomość SAP BO będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność, odpowiedzialność, wiedza w zakresie podatków
  • Bardzo dobra znajomość UoR oraz aktualnych przepisów podatkowych

Oferujemy

  • Realne możliwości rozwoju kompetencji
  • Atrakcyjna lokalizacja - Centrum
  • Spółka o wysokim standardzie pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page