Samodzielna/-y Księgowa/-y

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla Naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

Wsparcie działu księgowości w codziennych działaniach

Weryfikacja i wprowadzanie dokumentów księgowych

Przygotowywanie dokumentów do płatności

Archiwizacja dokumentów księgowych

Praca z wykorzystaniem programu Microsoft Dynamics.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe

Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 2-3 lata)

Znajomość zagadnień związanych z listami płac

Znajomość przepisów związanych z wynagrodzeniami pracowników oraz US i ZUS

Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Oferta:

Ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Praca w międzynarodowym środowisku

Przyjazną atmosferę pracy.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.