Samodzielna/y księgowa/y

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Samodzielna/y księgowa/yMiejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • Kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym;
  • Prowadzenie pełnej księgowości Firmy;
  • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych;
  • Udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych Spółki według polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych ( CIT, VAT, VAT-UE);
  • Współpraca z organami podatkowymi, ZUS, bankami oraz kontrahentami w sprawie rozliczeń;
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane z obszaru finansów lub ekonomii;
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień księgowych i podatkowych;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i programów księgowych: SAP lub AXAPTA
  • Dokładność, zorientowanie na detale;
  • Wysoka motywacja do pracy;
  • Doświadczenie w branży nowych technologii lub nieruchomości
  • mile widziana znajomość systemu Mobileexpence

Nasz Klient oferuje:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat podpisywaną bezpośrednio z Klientem;
  • Stałe godziny pracy;
  • Narzędzia niezbędne do pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia zawodowego;
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie z międzynarodowym kapitałem;
  • Stabilną współpracę i długotrwałe zatrudnienie.
  • Pakieto dodatkowych benefitów
  • Naukę języka angielskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.