Samodzielna/y Księgowa/y

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Słupsk, pomorskie

Miejsce pracy: Słupsk

Oferujemy:

  • Długofalowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ubezpieczenie na życie
  • Bonusy na święta

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego
  • Wykształcenie wyższe (Finanse i Rachunkowość lub pokrewne)
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
  • Umiejętności analityczne
  • Dobra organizacja pracy własnej, terminowość oraz komunikatywność
  • Mile widziana znajomość systemu ERP np. AXAPTA MS Dynamics

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Współudział w terminowym zamykaniu okresów sprawozdawczych
  • Kontrola formalno-rachunkowa dokumentów księgowych
  • Księgowanie dokumentów księgowych, faktur zakupu krajowych i zagranicznych
  • Prowadzenie ewidencji transakcji wewnątrzwspólnotowych, exportowych i importowych
  • Sporządzanie i kompletowanie dokumentacji na potrzeby podatku VAT, weryfikacja transakcji pod kątem poprawności VAT
  • Przygotowanie i weryfikacja poprawności oraz kompletności rejestrów VAT
  • Przygotowanie deklaracji JPK
  • Udział w przygotowywaniu deklaracji podatkowych oraz raportów dla instytucji zewnętrznych
  • Współpraca z innymi działami spółki w zakresie  organizacji księgowości
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy