ManpowerGroup Sp. z o.o.

Samodzielna/y Księgowa/y

Miejsce pracy: Poznań, Swarzędz

Miejsce pracy: Poznań

Oferujemy:

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Ambitne stanowisko pracy w rozpoznawalnym Biurze Rachunkowym
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Realną możliwość awansu w strukturach firmy
  • Możliwość pełnego wykorzystania nabytej wiedzy, doświadczenia i umiejętności

Wymagania:

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych - w biurze rachunkowym
  • Bieżąca znajomość przepisów z zakresu prawa podatkowego
  • Bardzo dobra znajomość systemów Comarch ERP Optima
  • Umiejętność sporządzania deklaracji / rozliczeń podatkowych
  • Umiejętność organizacji czasu pracy, odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu obliczeń

Zadania:

  • Sporządzanie miesięcznych lub kwartalnych rozliczeń podatkowych dla Klientów biura (VAT, JPK, CIT/PIT)
  • Przygotowanie odrębnych zestawień na potrzeby Klientów biura
  • Zamykanie ksiąg na koniec roku obrotowego wraz z przygotowaniem sprawozdania finansowego
  • Współpraca z biegłymi rewidentami
  • Prowadzenie pełnej księgowości klientów biura
  • Bezpośredni kontakt z Klientami biura i reprezentowanie Ich przed organami skarbowymi

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy