Opis stanowiska pracy

Biuro rachunkowe V4 Account działające w ramach międzynarodowej grupy doradczej V4 Group poszukuje osoby na stanowisko samodzielna/y księgowa/y do biura w Krakowie.
Opis stanowiska:
• weryfikacja formalna i rachunkowa dokumentów księgowych, kwalifikacja pod względem księgowym i podatkowym
• księgowanie faktur zakupu, w tym faktur kosztowych, importu usług, towarowych, importu towarów, WNT, środków trwałych
• prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji
• rozliczanie kosztów RMK
• księgowanie oraz rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych
• potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
• sprawdzanie poprawności zaksięgowanego VAT z rejestrami zakupu i sprzedaży, uzgadnianie plików JPK
• sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT i innych
• uczestniczenie w pracach związanych z zamknięciem miesiąca oraz roku
• nadzór nad obiegiem dokumentów finansowych i księgowych

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość, ekonomia)
• kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Księgowego lub Samodzielnego Księgowego
• znajomość przepisów o rachunkowości w zakresie prowadzenia pełnej księgowości i przepisów podatkowych
• otwartość na wyzwania i zmiany, komunikatywność, umiejętność współpracy i budowania relacji w zespole
• mile widziana znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego na poziomie zaawansowanym
• mile widziana znajomość programu Optima

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• dużą samodzielność
• bardzo dobre, przyjazne warunki pracy
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• stabilną pracę
• możliwość pracy na część etatu lub elastyczne godziny pracy

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Kancelaria Radców Prawnych V4 Legal

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa