Opis stanowiska pracy

• prowadzenie ksiąg rachunkowych,

• prowadzenie uproszczonej księgowości (podatkowa książka przychodów i rozchodów),

• weryfikacja i księgowanie dokumentów zgodnie z zasadami rachunkowości i przepisami podatkowymi,

• rozliczanie rozrachunków,

• sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, PIT, CIT) oraz ich kontrola i weryfikacja,

• sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych,

• przygotowywanie rozliczeń związanych z zamknięciem okresów obrachunkowych,

• analiza oraz uzgadnianie kont wynikowych i bilansowych,

• kontakty z klientami oraz instytucjami zewnętrznymi (US, GUS),

• praca w programie Insert Rewizor GT.

Wymagania

• minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku,

• wykształcenie wyższe, kierunki: rachunkowe, finansowe, ekonomiczne,

• samodzielność, sumienność i zaangażowanie,

• dobra organizacja pracy,

• dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi programu Insert Rewizor GT,

• mile widziana znajomość kadr i płac oraz rozliczeń ZUS.

Oferujemy

• umowę o pracę,

• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwój zawodowy,

• stabilne zatrudnienie,

• przyjazną atmosferę w pracy,

• samodzielne stanowisko pracy.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji”.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się prowadzeniem ksiąg handlowych, podatkowych ksią... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse