Opis stanowiska pracy

• weryfikacja formalna i rachunkowa dokumentów księgowych, kwalifikacja pod

względem księgowym i podatkowym

• księgowanie faktur zakupu, w tym faktur kosztowych, importu usług, towarowych,

importu towarów, WNT, środków trwałych

• prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji

• rozliczanie kosztów RMK

• księgowanie oraz rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych

• potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

• sprawdzanie poprawności zaksięgowanego VAT z rejestrami zakupu i sprzedaży,

uzgadnianie plików JPK

• sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT i innych

• uczestniczenie w pracach związanych z zamknięciem miesiąca oraz roku

• nadzór nad obiegiem dokumentów finansowych i księgowych

Wymagania

• wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość, ekonomia)

• kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Księgowego lub

Samodzielnego Księgowego

• znajomość przepisów o rachunkowości w zakresie prowadzenia pełnej

księgowości i przepisów podatkowych

• otwartość na wyzwania i zmiany, komunikatywność, umiejętność współpracy i

budowania relacji w zespole

• mile widziana znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego na

poziomie zaawansowanym

• mile widziana znajomość programu Optima

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• dużą samodzielność

• bardzo dobre, przyjazne warunki pracy

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji

zawodowych

• stabilną pracę

• możliwość pracy na część etatu lub elastyczne godziny pracy

Prezentacja firmy

Kancelaria Radców Prawnych V4 Legal

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse