Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych, kontrola poprawności księgowań, uzgadnianie sald, wyjaśnianie niezgodności w zapisach księgowych;
  • Wykonywanie uzgodnień i księgowań końca miesiąca;
  • Uczestnictwo w przygotowaniu rozliczeń miesięcznych i rocznych CIT oraz VAT, sprawozdawczość GUS;
  • Aktywne uczestnictwo w przygotowaniu sprawozdań finansowych;
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS);
  • Śledzenie zmian w przepisach;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse);
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości;
  • Umiejętność samodzielnego sporządzania deklaracji podatkowych;
  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i rozliczeń podatkowych;
  • Praktyczna znajomość programów klasy ERP (mile widziany SAP);
  • Dobra znajomość program MS Excel;
  • Znajomość rozliczeń w Specjalnej Strefie Ekonomicznej i znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Pracę w stabilnej firmie;
  • Bogaty pakiet świadczeń ZFŚS;
  • Możliwość uczestniczenia w realizowanych projektach;
  • Indywidualną ścieżkę kariery i duży poziom samodzielności w działaniu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z dopiskiem:

” Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Homanit Polska Spółka z o.o. i Spółka Komandytowa w Karlinie, należy do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse