Samodzielna/y Księgowa/y- branża nieruchomości

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukuję Samodzielnej Księgowej (m/f) dla bardzo mocno rozwijającej się spółki z branży nieruchomości komercyjnych. Dużo ciekawych projektów oraz wyzwań. Kandydat, który dołączy do organizacji będzie prowadził pełną księgowość spółek celowych - nieruchomości komercyjne.

Świetny zespół, który jest bardzo pomocny w codziennej pracy :)

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma z zagranicznym kapitałem z branży nieruchomości komercyjnych (deweloper oraz zarządca)

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek celowych
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych [VAT, CIT]
  • Analizowanie danych księgowych
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych wg UoR
  • Przygotowywanie raportów na wewnętrzne potrzeby firmy

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia)
  • Min. 2 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu spółek z branży nieruchomościowych
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Energia i zapał do pracy :)
  • Profil osoby, która chce poszerzać swoją wiedzę (zarówno samodzielnie jak i poprzez kursy/certyfikacje)

Oferujemy

  • Umowa o pracę (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Realne możliwości rozwoju kompetencji, a także awansu
  • Nowoczesne biuro w Centrum Warszawy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page