Samodzielna/y Księgowa/y - branża nieruchomości

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pełną obsługę księgową wybranych spółek nieruchomościowych. Osoba ta będzie współpracowała z Księgową, która będzie pomagała jej w codziennej pracy.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest szybko rozwijająca się spółka działająca w obszarze Real Estate, która w związku z dalszym rozwojem potrzebuje kolejnej osoby do zespołu.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek z branży nieruchomości
  • Księgowanie dokumentów, uzgadnianie rozrachunków
  • Wystawianie i księgowanie faktur/dokumentów sprzedaży
  • Przygotowywanie potwierdzeń sald, kompensat z kontrahentami
  • Kalkulacja podatków oraz sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, JPK, CIT, PCC etc)
  • Kontakt z audytorami i doradcami podatkowymi
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, NBP oraz GUS

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość branży nieruchomości lub praca w biurze rachunkowym
  • Dobra znajomość języka angielskiego (język używany w pracy)
  • Znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych
  • Dobra znajomość Excela
  • Mile widziana znajomość Symfonii
  • Mile widziana IFRSów

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Praca w systemie hybrydowym
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page