Samodzielna/y księgowa/y - bilansista

NTG Polar Road Sp. z o.o.

Marki koło Warszawy, 05-260, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• prowadzenie całości ksiąg rachunkowych w tym księgowanie dokumentów, kontrola ewidencji księgowej Spółki
• odpowiedzialność za zamknięcie miesiąc, sporządzanie sprawozdań finansowych
• sporządzanie deklaracji podatkowych do urzędu skarbowego w tym VAT, CIT
• przygotowywanie przelewów
• samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych
• raportowanie na potrzeby wewnętrzne Spółki i grupy
• sporządzanie sprawozdań do GUS, NBP, banków itp.
• windykacja należności

Wymagania

• doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości spółek prawa handlowego,
• bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego, znajomość przepisów dotyczących transportu morskiego będzie dodatkowym atutem
• znajomość programu Excel, Word
• znajomość programu Rewizor, Navision będzie dodatkowym atutem
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy, myślenia analitycznego, pracy w zespole oraz komunikatywność, zaangażowanie i systematyczność w wykonywaniu obowiązków

Prezentacja firmy

NTG Polar Road Sp. z o.o. jest skandynawską firmą transportowo–logistycz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
5 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
• pakiet świadczeń dodatkowych w tym opieka medyczna oraz możliwość korzystania z obiektów sportowych
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa