Przedsiębiorstwo Budowlano - Konserwatorskie Castellum  Sp. z o. o. Przedsiębiorstwo Budowlano - Konserwatorskie Castellum  Sp. z o. o. Przedsiębiorstwo Budowlano - Konserwatorskie Castellum  Sp. z o. o. Przedsiębiorstwo Budowlano - Konserwatorskie Castellum  Sp. z o. o.

Przedsiębiorstwo Budowlano-Konserwatorskie Castellum sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko

Samodzielna/y Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

  • Prowadzenie Kadr i płac (w pełnym zakresie, w tym przygotowywanie zaświadczeń i odpowiedzi na zajęcia komornicze) wraz z księgowaniem i rozliczaniem kosztów wg MPK
  • Rozliczanie podatku VAT zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami (nadzór, sporządzanie deklaracji, JPK, przeksięgowania, uzgadniania rejestrów itp.)
  • Naliczanie, księgowanie i rozliczanie składek ZUS
  • Naliczanie, księgowanie i rozliczanie podatków PIT zarówno miesięcznie jak i rocznych
  • Naliczanie CIT, aktualizacja arkuszy excel- pobierających dane z systemu FK , oraz księgowanie zaliczek na podatek CIT jak rozliczeń rocznych
  • Rozliczenie kosztów
  • Sporządzenie analiz miesięcznych wg ustalonych wzorów ( w Excelu- arkusz pobiera dane z systemu FK)
  • Sporządzanie wszelkich sprawozdań spółki wymaganych przez GUS ( w tym F0-1),
  • Współpraca z US, ZUS
  • Naliczanie księgowanie i rozliczanie PFRON
  • Wszelkie inne prace niezbędne w celu utrzymania terminowości pracy Działu finansowo- księgowego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości i finansów.
  • Minimum 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku księgowym, w tym doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych.
  • Znajomość obsługi programu Płatnik
  • Praktyczne umiejętności posługiwania się programem EXCEL.
  • Mile widziana znajomość programu Insert GT i Insert Nexo

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do wyników i doświadczenia
  • Pracę w renomowanej, rozwijającej się spółce
  • Pracę w kilkuosobowym zespole działu finansowo-księgowego
  • Możliwość awansu na stanowisko Głównej Księgowej/ Głównego księgowego
Dokumenty aplikacyjne (cv ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać poprzez poniższy przycisk:
Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.
www.castellum.pl
tel. +4871-782 22 32