Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Samodzielna księgowa

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zadania, za które będziesz odpowiedzialny/a:

  • nadzór nad obszarem księgowości w firmie (zarządzanie 2-osobowym zespołem)
  • prowadzenie procedur księgowych i dokumentacji księgowej według obowiązującej w jednostce polityki rachunkowości
  • zakładanie i prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • prowadzenie ewidencji rozrachunków
  • dekretacja i księgowanie dokumentów
  • przygotowywanie przelewów księgowych
  • prowadzenie i rozliczanie inwentaryzacji
  • księgowanie operacji gospodarczych
  • przyjmowanie, sprawdzanie oraz kwalifikowanie dowodów księgowych do ujęcia w księgach rachunkowych
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi tj. ZUS, US, NBP, GUS
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych na potrzeby zarządu
  • wycena aktywów i pasywów zgodnie z przyjętymi zasadami przedsiębiorstwa

Co się przyda i co jest konieczne, aby do nas dołączyć:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, księgowość, ekonomia lub dziedziny pokrewne)
  • min. 3 - letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w firmach z kapitałem zagranicznym)
  • znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie - min. poziom B2
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • bardzo dobra znajomość programu PCBiznes - mile widziana
  • dobra organizacja swojej pracy oraz umiejętność współpracy w środowisku międzynarodowym

Co możemy Tobie zaoferować:

  • pracę w firmie międzynarodowej, działającej na rynku od ponad 20 lat
  • pracę w stałych godzinach 8:00-16:00
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w zgranym i pozytywnie nastawionym zespole pracowników
  • konkurencyjne, indywidualnie negocjowane warunki zatrudnienia
  • dużą samodzielność w działaniu, jak również możliwość wpływu na kierunek rozwoju obejmowanego stanowiska
  • ścisłą współpracę z Zarządem firmy

Oferta dotyczy pracy stałej. Osoby zainteresowane prosimy o pilne aplikowanie.

Numer referencyjny: SK/12/2018/PZN
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.