SAMODZIELNA KSIĘGOWA

Idea.TM Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości
  • dobra znajomość przepisów z zakresu CIT i VAT
  • sporządzanie deklaracji do urzędu skarbowego oraz sprawozdań i informacji do GUS
  • sporządzanie kalkulacji podatku dochodowego
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz naliczanie amortyzacji
  • dokonywanie zapisów operacji gospodarczych w systemie finansowo- księgowym
  • kontrola sald
  • tworzenie sprawozdań finansowych, raportowanie wyników pracy

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse)
  • doświadczenie w księgowości (min. 2 lata w księgowości na samodzielnym stanowisku)
  • praktyczne stosowanie przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów w zakresie podatków PIT, CIT, VAT, PCC
  • znajomość programu Optima będzie dodatkowym atutem
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • dobra organizacja pracy własnej, umiejętność zarządzania czasem,
  • uczciwość, dokładność, rzetelność, kultura osobista

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe Calendaria powstało w 2007 roku. Specjalizujemy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Finanse, Praca Kadra zarządzająca, Praca Administracja biurowa