Samodzielna Księgowa

Depilacja.pl

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Depilacja.pl jest jedną z największych sieci depilacji laserowej w Polsce. Jesteśmy obecni w 36 lokalizacjach w kraju i nadal planujemy otwarcie nowych gabinetów. W ostatnim czasie poszerzyliśmy swoją działalność o nowe rynki zagraniczne m.in. UK.

Firma Depilacja.pl jest najbardziej zaawansowaną technologicznie firmą w sektorze Beauty!!!

Rozwijamy się także z myślą o Tobie, chcąc zagwarantować Ci najbardziej profesjonalne i technologicznie najnowocześniejsze środowisko pracy wśród istniejących tego typu firm w Polsce.

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • Księgowanie i wyliczanie rezerw, wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów, rozliczenie raportów kasowych, sprzedaży zakupu, amortyzacji, wyciągów kasowych, kas fiskalnych, pośredników płatności,
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
  • Przygotowanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS i inne)
  • Przygotowanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami i salonami firmy

Wymagania

  • Min. 4 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego
  • Wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, finansów lub rachunkowości
  • Konieczna znajomość programu Enova
  • Znajomość pakietu MS office, głównie Excel
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce siecią salonów depilacji laserowej. Pracuje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa