Starsza / Główna Księgowa

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Dla naszego Klienta, międzynarodowej renomowanej Kancelarii Prawno-Podatkowej poszukuję kandydata na stanowisko Starszej Księgowej/Księgowego.

Miejsce pracy: Warszawa Centrum

Opis zakresu głównych obowiązków:

  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem rachunkowym i podatkowym
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów finansowych
  • Sporządzanie okresowych i rocznych deklaracji oraz sprawozdań
  • czynny udział w raportowaniu do instytucji zewnętrznych
  • Sporządzanie cyklicznych raportów
  • Nadzór nad poprawnością zapisów na kontach wynikowych i finansowych
  • Przygotowywanie i autoryzacja płatności w imieniu firmy
  • Przygotowywanie danych dla audytorów
  • Naliczanie płac dla pracowników UoP
  • Inne zadania

Nasze oczekiwania:

  • Min. 6-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym - Finanse i rachunkowość
  • Doświadczenie w kancelarii prawno-podatkowej - jako atut
  • Znajomość prawa podatkowego i zasad rachunkowości
  • Teoretyczna znajomość kadr i płac
  • Znajomość Ustawy o Rachunkowości
  • Biegła znajomość MS-Office Excel
  • Znajomość progarmu finansowego COMARCH OPTIMA - MUST!!
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doskonała organizacja pracy, rzetelność i skrupulatność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • System premiowy
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie, w profesjonalnym i doświadczonym zespole
  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę lub B2B
  • Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji - Centrum

Devire Devire Devire Devire