Samodzielna Księgowa

Logart

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Kontrolowanie dokumentów księgowych pod względem merytorycznym i formalnym, księgowanie dokumentów.

• Przygotowywanie deklaracji podatkowych.

• Przygotowywanie sprawozdań finansowych i bilansu.

• Przygotowywanie i realizację przelewów bankowych.

• Budżetowanie i kontrolę kosztów.

• Kontakty z bankami, audytorami i doradcami podatkowymi.

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe.

• Minimum 5 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku w obszarze księgowości.

• Znajomość zagadnień księgowych umożliwiająca samodzielne wykonywanie obowiązków.

• Znajomość Ustawy o Rachunkowości oraz MSSF.

• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienną komunikację.

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Kadra zarządzająca