Orienta Polska Sp. z o.o.

Samodzielna Księgowa

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości;
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych, GUS i innych wymaganych przepisami prawa;
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych (Bilans, RZiS);
  • Współudział w badaniu sprawozdania finansowego;
  • Współpraca z klientami i pracownikami.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki pracy;
  • Pakiet medyczny, lekcje języka angielskiego;
  • Przyjazną atmosferę i pracę z doświadczonym zespołem;
  • Dobrą lokalizację w pobliżu Merta Pole Mokotowskie

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe;
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu KH
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego;
  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność i dokładność;
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki;
  • Dobra znajomość języka angielskiego – praca z dokumentami anglojęzycznym
  • Znajomość języka włoskiego mile widziana.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.