Samodzielna Księgowa

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

BPOTeam specjalizuje się w outsourcingu usług księgowych i kadrowo-płacowych. Spółka zajmuje się prowadzeniem ksiąg, rozliczeniami podatkowymi, budowaniem i prowadzeniem dokumentacji pracowniczej oraz naliczaniem i administracją płac. BPO Team wskazuje najkorzystniejsze rozwiązania formalno-prawne dotyczące rozpoczęcia i prowadzenia działalności gospodarczej.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 0014551
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Terminowe i prawidłowe prowadzenie dokumentów księgowych
  • Księgowanie zdarzeń gospodarczych (faktury, listy płac, amortyzacja),
  • Sporządzanie sprawozdań, raportów i analiz finansowych oraz zestawień,
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych (PIT, VAT, CIT),
  • Kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, KRS),
  • Odpowiedzialność za salda wewnątrzgrupowe,
  • Identyfikacja problemów i ryzyka w zakresie stosowania przepisów podatkowych,
  • Współpraca z Dyrektorem Finansowym oraz biegłym rewidentem,
  • Wsparcie Zarządu spółki w zakresie tworzenia polityki finansowej

Oczekiwania:

  • 4 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Ekonomia, Rachunkowość, Finanse),
  • Mile widziana Licencja Ministerstwa Finansów,
  • Znajomość ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego oraz umiejętność praktycznego stosowania przepisów,
  • Znajomość przepisów dotyczących transakcji wewnątrz wspólnotowych
  • Doświadczenie w księgowaniu operacji walutowych (sprzedaż, faktury kosztowe, wyciągi bankowe)
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office (w szczególności program Excel),
  • Dokładność, rzetelność, terminowość, odpowiedzialność i bezkonfliktowość,
  • Mile widziana znajomość programu TETA

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń, pracę pełną wyzwań
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.