SAMODZIELNA KSIĘGOWA

CRL Sp. z o.o.

Radom, mazowieckie

CRL to profesjonalny serwis odzieży roboczej i ochronnej.
Nieustannie poszukujemy ambitnych i zmotywowanych do działania osób,
aby wspólnie kreować coś wielkiego.

Miejsce pracy: Radom

Twoje zadania:

  • ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych,
  • okresowa analiza sald kont księgowych,
  • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, rachunek przepływów pieniężnych, zestawienie zmian w kapitale własnym) i innych raportów finansowych.
  • sporządzanie sprawozdawczości GUS.
  • przygotowanie i przekazywanie deklaracji podatkowych w zakresie podatków dochodowych CIT, PIT oraz VAT, VAT – UE, Intrastat.
  • przygotowywanie dokumentacji do audytów i kontroli skarbowych.
  • kontrola merytoryczna dokumentów i zapewnianie kompletności i poprawności księgowań.
  • planowanie i nadzorowanie płatności (przelewy) wobec instytucji finansowych, dostawców i firm usługowych.
  • kontrola rozrachunków.
  • przygotowywanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby zarządcze.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość).
  • min. 3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w firmach produkcyjnych.
  • wiedza z zakresu przepisów prawa podatkowego oraz rachunkowego.
  • umiejętność rozliczania funduszu świadczeń socjalnych i ZFRON-u.
  • mile widziana znajomość programu finansowo-księgowego Symfonia ERP oraz Płatnik
  • znajomość przepisów prawa podatkowego, bilansowego i handlowego.
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.
  • dobra znajomość pakietu MS Office.
  • odpowiedzialność,
  • terminowość, sumienność i dokładność,
  • chęć do nauki,
  • otwartość na nowe wyzwania,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy, tylko w dni powszednie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń.
Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w CRL Sp. z o.o. prześlij swoje CV poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.