Samodzielna księgowa

JOBME S.A.

Leszno, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na polski rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Skutecznie dbamy o potrzeby naszych Kandydatów i Klientów kreując nowoczesne rozwiązania w obszarze HR, podnoszące efektywność prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Z powodzeniem realizujemy ogólnopolskie projekty rekrutacji stałych oraz projekty doradcze i konsultingowe. Poznajmy się! JobMe!
Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680.

Dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Samodzielna(y) księgowa(y)

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Księgowanie operacji gospodarczych
  • Obsługę księgową zakupów magazynowych
  • Rozliczanie zleceń produkcyjnych
  • Prowadzenie rozrachunków z dostawcami

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku min. 3-5 lat w sektorze produkcyjno-usługowym
  • Praktycznej znajomości ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych VAT oraz CIT
  • Skrupulatności i dokładności, analitycznego myślenia i umiejętności pracy w zespole
  • Obsługi komputera i pakietu MS Office (Excel)
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność sporządzania rocznych sprawozdań finansowych oraz inwentaryzacji- będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z możliwością pracy stałej
  • Pracę w stabilnej, dużej firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dodatkowe świadczenia finansowe i poza-finansowe
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość realizacji dalszych aspiracji zawodowych

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Finanse